[PS4] Asseto Corsa 1.15, SPECIAL EVENTS, crash / error / problem (ce-34878-0)


Please report the problem to my thread in the official assetto corsa forum. If more people will report the problem then it may eventually solve it. Link in description.

7 thoughts on “[PS4] Asseto Corsa 1.15, SPECIAL EVENTS, crash / error / problem (ce-34878-0)

  1. Ten błąd pojawił się od wersji 1.14, od kilku miesięcy nic z tym nie zrobili. U mnie i kumpla zawiesza się dokładnie tak samo jak na Twoim filmiku

  2. Zmiana języka konsoli na angielski rozwiązuje ten błąd. Po zmianie warto zrobić restart i śmiga (bez reinstalacji gry)

  3. Właśnie zakupiłem wersje ultimate i jest ona niegrywalna. Za każdym razem wywala ten błąd Ce 34878-0 gdy wchodzę w specjalne zawody, w karierze czasami też. Ten błąd od czasu do czasu wywala mi też w innych grach. Robiłem kiedyś inicjację z myślą że może to coś pomoże i nic to nie dało dlatego odpuszczę sobie bo to prawie na pewno nie rozwiąże problemu. Widzę że nie jestem odosobniony to jakaś kpina . Zmiana języka konsoli na angielski faktycznie usuwa ten błąd jest to uciążliwe ale nie ma innego wyjścia. Zastanawiałem się też czy to nie wina dysku konsoli ale sobie już daruje wchodzenie w dodatkowe koszta jak nie ma żadnej gwarancji że to coś pomoże. Mnie ten błąd prześladuje od samego początku w praktycznie większości gier. Co najbardziej denerwuje gdy się on pojawia konsola się zamraża nie da się dosłownie nic zrobić i trzeba restartować cała konsole. Brawo Sony.

  4. A ja proponuję pozew zbiorowy (10 osób jest potrzebne) o zwrot kasy za produkt niezgodny z opisem. Ja nawet kupiłem 2 wersja, cyfrową i płytową i wszędzie ten sam błąd

  5. Mam tak samo od dawna, do tego 50proc szans na to że nie zapisze mi się postęp w zawodach :/ odechciało się jeździć. Spróbuję z językiem konsoli ale ciągle przełączać też głupio (nie będę grał w Wiedźmina po angielsku, nie ma mowy).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2019 Explore Mellieha. All rights reserved.